Yhteystiedot


Bigs Oy

Koskelontie 14 C 21, 02920 ESPOO

Y-tunnus: 2368555-9

Puh. +358 400 932 636

bigs@bigs.fi

Mario Kruuse

Toimitusjohtaja/tarjouslaskenta

  mario.kruuse@bigs.fi

  +358 400 932 636


Ailer Kohk

Työmaapäällikkö

  ailer.kohk@bigs.fi

  +358 400 932 646


Jouni Hietanen

LVI-projektipäällikkö ins, AMK

  jouni.hietanen@bigs.fi

  +358 400 932 642

Jarmo Juslin

Kehitysjohtaja, KTM

  jarmo.juslin@bigs.fi

  +358 45 846 5540

Minna Itäaho

Toimistopäällikkö

  minna.itaaho@bigs.fi

  +358 400 932 442


Sari Lappalainen

Laskutus/reskontra

 sari.lappalainen@bigs.fi

 +358 40 683 2121

Pyydä tarjous urakasta tai kysy lisää!

Saneerauskohde
Uudiskohde
Puhelimitse
Sähköpostilla
Sähköpostitse
Tekstiviestitse

Laskutusosoitetiedot

Verkkolaskuosoitetiedot ovat:

Sähköposti: invoice-23685559@kollektor.fi

Verkkolaskuosoite:             003723685559

Verkkolaskuoperaattori:      MAVENTA
Operaattori OVT-tunnus:    003721291126

Yrityksemme operaattoritunnus lähettäjän käyttäessä pankkia operaattorina:

DABAFIHH

Paperilaskut pyydämme lähettämään alla olevaan osoitteeseen:

Bigs Oy

23685559
PL 100, 80020 Kollektor Scan

Huom! Koko osoite y-tunnus mukaan lukien pitää olla laskulla, pelkästään kirjekuoreen kirjoitettuna ei riitä.

Laskutusosoitteisiimme ei saa lähettää mitään muuta yritykseemme osoitettua postia.